Záverečný seminár k projektu „Zmeň seba – zmeníš svet“

„Pomôcť mladým ľuďom odhaliť svoj potenciál a dať im priestor využiť svoj talent. Naučiť sa ich viac počúvať a nehovoriť za nich.“ Pod týmto mottom sa na Úrade Trenčianskeho samosprávneho kraja uskutoční dňa 17. februára 2017 o desiatej hodine záverečný seminár k projektu Zmeň seba – zmeníš svet.

Chcel by si sa dozvedieť ako žijú mladí ľudia v Prievidzi, Poprade, Rožňave, Levoči, Leviciach, Brezne, či Nitre? V Trenčíne sa dňa 17. februára 2017 uskutoční záverečný seminár k projektu Zmeň seba – zmeníš svet (úspešné pokračovanie projektu Za jedno lano – Mladí môžu meniť politiku).

Účastníci na ňom dostanú príležitosť nazrieť do sveta mladých ľudí, vypočuť si ich názory, dozvedieť sa viac o ich potrebách a nápadoch na zmenu. Mladí ľudia budú prezentovať vlastné projekty a iniciatívy, ktoré vznikli na základe lokálnych stretnutí. Na seminári budeme spolu s nimi hľadať priority v jednotlivých opatreniach, ktoré navrhujú.

Záverečná diskusia bude príležitosťou nielen podeliť sa s nimi s vlastnými skúsenosťami, ale zároveň im aj poradiť pri riešení potenciálne vzniknutých problémov. Súčasťou bude aj prekvapenie vo forme vystúpenia viacerých zaujímavých hostí.

Podujatie sa uskutoční na Úrade Trenčianskeho samosprávneho kraja17. februára 2017 o desiatej hodine.

Podujatie má vytvorený aj Fb event.